Bezpieczeństwo

UWAGA – PRZECZYTAJCIE UWAŻNIE DO KOŃCA!!! UNOWOCZEŚNIENIA W DZIEDZINIE BEZPIECZEŃSTWA UCZESTNIKÓW IMPREZY!!!

OCHRONA OSÓB ORAZ MONITORING OBIEKTU.

Niedawno sfinalizowaliśmy poważną inwestycję polegającą na WZMOCNIENIU ORAZ UNOWOCZEŚNIENIU SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA I MONITORINGU OBIEKTU DYSKOTEKI I TERENÓW DO NIEJ PRZYLEGŁYCH! ★ DOŁOŻYLIŚMY KILKANAŚCIE NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH KAMER na terenie DYSKOTEKI, PARKINGACH I TERENACH DO NICH PRZYLEGŁYCH, żeby jeszcze lepiej chronić NASZYCH GOŚCI oraz Państwa samochody! DODATKOWO PARKINGI I TEREN PRZYLEGŁY PATROLOWAĆ BĘDZIE 4 PRACOWNIKÓW OCHRONY PARKINGU W ŻÓŁTYCH KAMIZELKACH ODBLASKOWYCH Z NAPISEM EXPLOSION!!! ★Zmieniliśmy stare kamery na SUPER NOWOCZESNE ROZPOZNAJĄCE TWARZ ORAZ REJESTRACJE SAMOCHODOWE W ZUPEŁNYCH CIEMNOŚCIACH, PRZY AWARII LUB BRAKU OŚWIETLENIA!!! ★ POSTAWILIŚMY OGRODZENIE ODDZIELAJĄCE OBIEKT DYSKOTEKI, TEREN DO NIEJ PRZYLEGŁY ORAZ PARKINGI OD TRASY KRAJOWEJ NR10 (WARSZAWA -TORUŃ) ABY UNIEMOŻLIWIĆ UCZESTNIKOM IMPREZY PRZYPADKOWE WTARGNIĘCIE POD WPŁYWEM ALKOHOLU NA PAS JEZDNI SZYBKIEGO RUCHU!!! ★ zamontowaliśmy również nowoczesny system alarmowy oparty na barierach i fotokomórkach.  

Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa uczestników imprezy. Pomagamy osobom niepełnosprawnym aby czuły się u nas komfortowo. Pracownicy Ochrony posiadają zezwolenie na posiadanie i stosowanie środków przymusu bezpośredniego i użyją ich bez wahania w uzasadnionych przypadkach. Osoby wchodzące na teren klubu są dokładnie przeszukiwane. W przypadku wykrycia niebezpiecznych przedmiotów lub substancji odurzających zabronionych prawnie, osoby je wnoszące zostaną natychmiast zatrzymane i przekazane w ręce Policji. Obiekt jest w pełni monitorowany, zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie.

Na parkinach pracują osoby w oznakowanych ODBLASKOWYCH KAMIZELKACH – dbające o bezpieczeństwo Państwa samochodów. Współpracujemy również tylko i wyłącznie z licencjonowaną, profesjonalną i odpowiednio przeszkoloną ochroną, zapewniającą uczestnikom pełne bezpieczeństwo. O bezpieczeństwo uczestników imprezy dba Firma KRZYSZTOF MIŁKOWSKI AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA z WARSZAWY posiadająca koncesję MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI NR L-0077/07. Jest to uznana, wielokrotnie nagradzana i JEDNA Z NAJLEPSZYCH FIRM SPECJALIZUJĄCA SIĘ W OCHRONIE LOKALI ROZRYWKOWYCH, DYSKOTEK ORAZ IMPREZ MASOWYCH, która posiada wieloletnie doświadczenie i ochrania kilkadziesiąt obiektów na terenie całego kraju

Regulamin klubu

Kochani sprawa niby oczywista ale chcemy uniknąć niepotrzebnych “SPINEK” – PALIMY W PALARNI – Znajduje się po wejściu do budynku na przeciwko szatni. Czyli zaraz po wejściu – na prawo – przy barze na korytarzu – koło ścianki foto – za czarnymi drzwiami. Pozdrawiamy 🙂 . Przy okazji mała uwaga co do strojów sportowych – WSZYSCY KOCHAMY DRESY I BLUZY Z KAPTURAMI – ale jadąc na imprezkę wbijamy się w jakikolwiek wyjściowy schludny strój, byle nie dres 🙂 . Chyba nie chcielibyście zobaczyć nagle na parkiecie 20 kibiców z kapturami na głowach 🙂

Napisz do nas!

W razie jakichkolwiek pytań, uwag, sugestii czy zapytań odnośnie organizacji imprez, rezerwacji lub czegokolwiek innego.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Borkowo Kościelne 36

09-200 Sierpc